Bohoslužbu vedl a kázal br. Milan Komárek na téma Ježíš a rybáři (Lukáš 5,1-11). Odpoledne ve 13 h bude setkání seniorů s hostem Helenou Burešovou (kontaktní osoba br. Daniel Toul). V neděli 19.2 také bude odpoledne bohoslužba v obci Suchý (na místo 4. neděle 26.2, kdy se nekoná).

V týdnu proběhne biblická hodina v Letovicích v 18 h (s možností se připojit i online), začíná postní období popeleční středou. V pátek setkání dorostu a mládeže. 

V neděli 26.2 poslouží br. kaz. P. Asszonyi. Odpoledne 26.2 bude na Křižánkách v místním kostele Panny Marie ve 14 hodin rozloučení s br. Tlustošem. Rozloučení povedou bratři kazatelé Z. Lipus a P. Asszonyi.

Od 1.3 začíná tradiční akce 40 dní s biblí. Materiály pro děti o despělé jsou ke stažení na stránkách www.cb.cz, nebo na vyžádání u br. kazatele

V postním období budou probáhat v našem sboru pro zájemce setkávání duchovní obnovy. Každé pondělí od 19 h. Info u br. kazatele.

Mysleme na modlitbách na našem nemocné.

Kalendář dalších akcí:

Neděle 26.3 bude odpoledne ve 13 hodin výroční členské shromáždění se společným oběděm. Pokud máte nějaké podněty k projednání, informujte o nich prosím kazatele Sboru.

Informace pro vedoucí nedělek: Dětský odbor CB pořádá pro pracovníky s dětmi 25.3.2023 konferenci - v Brně na Kounicově. Konference bývá dobře připravena s výjimečnými řečníky. Přihlášky a více informací na www.cb.cz/deti 

Sobota 4.3 a 25.3 další ze série kurzů pro páry (kontaktní osoba s. A. Krupa).