Bohoslužbu vedl br. J. Pechanec a kázal br. kaz. K. Hůlka z CB Brno Kounicova na téma Duch vane kam chce, základem byly texty Římanům 8,1-13 a Jan 3,1-9. Za jeho službu děkujeme.

Ve středu bude v Letovicích biblická hodina v 18 hod na téma Hledání Boží vůle. Jak na to? Ve čtvrtek v 19 h se uskuteční biblické setkání v Horním Smržově. Probíhá také další obvyklý program dorostu a mládeže.

Další neděli 19.6 poslouží br. kaz. P. Asszonyi. V neděli v 17 hod Hrajeme pro radost - zveme na hudební vystoupení dětí v prostorách na Okružní (odpoledne na Horním Smržově nebude).

Ve vestibulu je možné se zapsat v případě zájmu o objednání Denní čtení nad Hesly JB.

Na nástěnce najdete informace z Nadačního fondu Nehemia - ohledně sbírky ošacení.

Ve vestibulu je stále možnost se zapsat pro objednání publikací připravených br. P. Ryzím o br. kaz. Polanském a sebrané básně br. kaz. J. V. Medka.

V úterý 14.6 je pravidelná porada staršovstva, pokud máte nějaké záležitosti k projednání, obraťte se kohokoliv ze staršovstva.

Kalendář dalších akcí:

Červnové úterky probíhají ekumenická setkání v kostele ČCE Boskovice, začátek v 18 h.

24. - 25.6 Akce dorostu (příp. info Dagmar Asszonyi).

26.6 - V rámci nedělních besídek program pro děti k zakončení školního roku (příp. info J. Soudková).

Letní dorostový tábor "až na vrcholky hor" 5. 8. 2021 – 13. 8 2022 - info a přihlášky u Dagmar Asszonyi 

10.7 Společná bohoslužba se stanicí Dvojka a teamem z partnerského sboru z USA na Okružní, káže M. Gold. 

Verš, který se společně učíme v měsíci červnu - Filipským 2.12b-13 "S bázní a chvěním uvádějte ve skutek své spasení. Neboť je to Bůh, který ve vás působí, že chcete i činíte, co se mu líbí."

Pokud jste v oznámeních objevili nějakou nesprávnost nebo máte informaci, kterou do nich chcete příště zařadit, inapšte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.