Bohoslužbu na neděli seslání Ducha sv. vedl a kázal br. kaz. P. Asszonyi, byla slavena VP.

V červnu budou v Boskovicích tradiční ekumenické úterky v kostele ČCE. První setkání je v úterý 7.6 v 18 h, slovem poslouží br. kaz. P. Asszonyi. (Ohledně kolidujícího úterního setkání v h v 18 h. Je příležitost se připojit i se svědectvím, zkušeností apod. Lze se účastnit i na dálku online - přes odkaz na webu.

pátek 10.6 v 18,00 h Večer chval na Okružní. Připravuje mládež a k účasti je srdečně zván celý Sbor.

Další neděli 12.6 při bohoslužbách posouží br. kaz. Hůlka z CB Brno Kounicova.

Dorost se tento víkend účastní celostátního finále závodu Biblická stezka na Valašsku.

Na nástěnce najdete leták s prosbou Odboru pro manželství a rodinu, abychom na uvedených webových stránkách vyplnili dotazník. Je určen k vyplnění všem členům a přátelům CB. Dále tam najdete informace z Nadačního fondu Nehemia - ohledně sbírky ošacení. Je k dispozici také nový rozpis služeb na červen a červenec.

Ve vestibulu je také možnost se zapsat pro objednání publikací připravených br. P. Ryzím o br. kaz. Polanském a sebrané básně br. kaz. J. V. Medka. 

Kalendář dalších akcí:

neděle 19.6 v 17 hod Hrajeme pro radost - hudební vystoupení dětí v prostorách na Okružní (odpoledne na Horním Smržově plánované na tento termín nebude)

Letní dorostový tábor "až na vrcholky hor" 5. 8. 2021 – 13. 8 2022 - info a přihlášky u Dagmar Asszonyi 

Verš, který se společně učíme v měsíci červnu - Filipským 2.12b-13 "S bázní a chvěním uvádějte ve skutek své spasení. Neboť je to Bůh, který ve vás působí, že chcete i činíte, co se mu líbí."

Pokud jste v oznámeních objevili nějakou chybu nebo máte informaci, kterou do nich chcete příště zařadit, napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.