Dnešní neděli bohoslužbu vedl a kázal br. kaz. Petr Asszonyi. Večer je možné se připojit k on-line přednášce Vztahy v době covidové (vysílá CB Horní Krupá - viz samostatná pozvánka s odkazem pro připojení)

Ve středu 5.5 se uskuteční modlitební shromáždění v 18 hod v Letovicích (nebude již vysíláno online)

V neděli 9.5 se opět připojíme k celorepublikové bohoslužbě Církve bratrské on-line v 9 hodin, tentokrát z Prahy 13, odkaz pro připojení na webu. Do prostor naší modlitebny jsou ale 9. května zvány děti, pro které zde bude připravena dětská bohoslužba (taktéž od 9 hod). Pro rodiče, kteří sem své děti přivezou a budou na ně čekat, bude možnost v oddělené místnosti sledovat také online bohoslužbu CB z Prahy 13.

V neděli 16.5 jste zváni k osobní účasti na bohoslužbě v Letovicích v 9 hodin. Není již třeba se předem registrovat. Jen prosíme o dodržení potřebných hygienických opatření (ochrana úst, dezinfekce rukou, rozestupy 2m). Bude také vysluhována VP a od této neděle také začně probíhat nedělka (besídka) pro děti. Od této neděle již nebudou pravidelné on-line přenosy.

Příští týden se dorostenci budou účastnit závodu biblická stezka, který za dodržení určitých opatření bude moci proběhnout. Mysleme tedy na ně.

Ve čtvrtek 6.5 se v 18 h sejde ke kratší on-line poradě staršovstvo.

V pátek začaly práce na rekonstukci terasy (viz obrázek).