Aktuality

V současné době, kdy jsou zavřené sbory a nemůžeme se scházet, posíláme pro Vaše členy odkaz na náš web, kde je možné objednat si rodinné (biblické) hry, omalovánky, přání, audioknihy, CD a mnoho dalších misijních materiálů s křesťanskou tématikou.
Myslíme si, že v tuto chvíli, kdy se křesťané nemohou scházet, by mohla být naše nabídka pro jednotlivce a rodiny povzbuzením. Případně misijním materiálem pro povzbuzení v nelehkém období pro přátele, soudsedy a blízké.
S pozdravem a přáním Božího pokoje
Jaroslav Bajer a Jan Titěra
Odkaz na webové stránky      zde

Na podkladě vládních nařízení není možné, abychom se setkávali při společných bohoslužbách. Proto pro jistotou jménem staršovstva oznamuji, že bohoslužby se na Okružní až do odvolání NEKONAJÍ.

Nedělní kázání bude k dispozici v audio formě každou  neděli ráno. Na webu budou také biblické (všechno v mp3 a pdf) 

Staršovstvo se bude snažit až to bude možné zkoordinovat setkávání menších skupin, na kterých by se střídavě podílel svou účastí kazatel sboru. Kazatel a staršovstvo nabízí setkání a modlitebnou podporu pro každého, kdo by o ni požádal.

S jakýmikoliv dotazy a požadavky se obracejte na kazatele sboru.

Mob: 774889972 Petr Asszonyi

Stanovisko Rady Církve bratrské k riziku epidemie    zde

COVID-19 a doba, kdy přestalo platit „u nás nikoli“   zde

Uchovat si víru ve chvílích, kdy se necítíme v bezpečí zde

Pastýřský dopis od Davida Nováka  zde

JAK ŽÍT SPOLU A S VIREM  zde

Daniel Kvasnička napsal, že před týdnem vyběhl na webu Respektu článek MUDr. Davida Karaby z Chebu - původně z Pardubic. Studoval i na ETS, jak jsem se dozvěděl. V Chebu se věnuje zakládání skupinky, do které dochází také Danielův bratr. Časopis Respekt také na svých stránkách uvádí. Mimořádně odemykáme všechna speciální vydání Respektu. Můžete si je číst zde na webu,

v aplikacích pro Android a iOS. Případně si je můžete stáhnout v PDF zde

Koronavirus_– Jak_mu_čelit.pdf                              zde

SPECIÁL: COVID-19 | Vše o nákaze, rady a tipy, jaké jsou příznaky  zde

Dnešní neděli kázal a bohoslužbu vedl P. Asszonyi, pokračování tématu postní doby Když padne tma, aneb člověk a hvězdy.

Texty: Genesis 15.

Příští neděle (15.3) bude téma: Nezapomeň, že jednou přijde tma, aby život měl smysl i tváří v tvář smrti. Pro zájemce budou vždy připraveny výtisky nedělních kázání.

Dnes 8.3 odpoledne bude ve 13 h ještě setkání seniorů.

Z programu na příští týden připomínáme, že ve středu bude biblická v Letovicích v 18:30 h. Tématem je obhajoba církve z pohledu biblických obrazů o církvi „Církev jako rodina“

Ve čtvrtek biblická hodina v Boskovicích v 15:30, společná s ČCE.

Příští týden 15.3 se také uskuteční členské shromáždění v 12:30, napište se prosím na oběd, pokud budete zůstávat. Zprávy ze života sboru za rok 2019 jsou vytištěné pro ty, kteří nemají mailovou poštu. Ostatní je dostanou do svých mailových schránek. (veřejná shromáždění od 12.3 až do odvolání zrušena!)

Již desátým rokem vás zveme ke společné i osobní  četbě Bible, k jejímu studiu a rozjímání v  předvelikonočním  čase v  rámci akce 40 dní s Biblí. Téma na rok 2020   bude věnováno biblické knize Jeremjáš

Akce 40 dní s Biblí bude zahájena v Církvi bratrské  ve středu 4. března 2020.

kniha Jeremiáš - materiál pro účastníky - zde

Odkaz na celocírkevní web                  -  zde

Průvodce postní dobou pro CB Letovice naleznete  zde

 

Diakonie Církve bratrské Vás srdečně zve na rekreaci pro seniory, která se uskuteční v Horské chatě Cihelny, Zadov 24, 384 73 Stachy, ve dnech 20. – 27. 6. 202 Více informací o místě:  zde

Uzavírka přihlášek proběhne 30. 4. 2020.

 Přihláška ve formátu DOCX   stáhnout  -  

zobrazit ve fomátu PDF        zde