Aktuality

neděli 7.8 bohoslužbu vedl a kázal br. Daniel Toul.  

Ve středu 10.8 nebude biblická hodina v Letovicích.

Od pátku probíhá dorostový tábor "až na vrcholky hor" 5. 8. 2022 – 13. 8 2022 na Křižánkách, na který také můžeme modlitebně myslet. Na táboře je také přítomen br. kazatel.

Příští neděli 14.7 poslouží br. kaz. P. Asszonyi a bude slavena sv. VP.

neděli 31.7 bohoslužbu vedl a kázal br. kaz. Petr Asszonyi. 

Z programu v týdnu bude ve středu modlitební setkání v Letovicích v 18 h.

Od pátku bude probíhat letní dorostový tábor "až na vrcholky hor" 5. 8. 2022 – 13. 8 2022 na Křižánkách, na který také můžeme modlitebně myslet.

Příští neděli poslouží br. Daniel Toul a VP bude slavena mimořádně až další neděli 14.7.

V neděli 24.7 bohoslužbu vedl a kázal br. kaz. Petr Asszonyi. Odpoledne je plánována ještě jeho služba na stanici v obci Suchý.

Z programu v týdnu bude pouze ve středu biblická hodina v Letovicích v 18 h. Závěrečné setkání k sérii Hledání Boží vůle. Fyzicky v modlitebně i online proklikem přes webové stránky sboru.

Ve dnech 18. - 24.7 v prostorách na Okružní probíhal pobyt mládeže CB Horní Krupá (spolu s BJB Suchdol nad Odrou), které také tímto vítáme.

Příští neděli 31.7 poslouží opět br. kaz. P. Asszonyi.

Kalendář dalších akcí: 

Vážení a milí přátelé,

zveme Vás srdečně na další večer chval CB, který se tentokrát uskuteční u nás v Praze - Šeberově, a to na svatodušní neděli, 5.června, od 19 hodin.

Jste zváni buď k osobní účasti, nebo k připojení online: https://youtu.be/phAFPWN_txE

Robert Hart

 

Odkaz na pozvánku zde

Srdečně zveme nezadané křesťany z protestantských církví ve věku cca 25-55+ let na setkání, které se uskuteční 28.5.2022 v Českých Budějovicích a bude-li to technicky možné také On-line. Řečník: Pavel Benák, CB České Budějovice, téma: Iluze a ideály. Po obědě procházka – historické a kulturní památky města. Nejedná se o seznamovací akci. Setkání nabízí prostor pro povzbuzení, ke sdílení, společným aktivitám a budování přátelství. Přihlašujte se do 21.5.2022. Bližší informace včetně pozvánky a odkazu pro registraci najdete zde: https://singlesplus.cz/pozvanky

БОГОСЛУЖІННЯ 

зустріч християнів
Щонеділі o 9 ранку.

Щиро вас запрошуємо.

Dostupné informace ke sbírce Diakonie naleznete na stránkách Církve Bratrské.

Odkaz dostupný zde

 

Srdečně vás zveme na další společný online večer chval Církve bratrské, který se bude konat v neděli 20. března 2022 od 19:00 hod. Online přenos bude vysílán na YouTube kanálu ETSPraha. Koncertu je možné zúčastnit se osobně v sále Křesťanského společenství Praha

Odkaz na plakát na večer chval dostupný zde

Milé sestry, milí bratři,

stejně jako mnozí z vás jsme zděšeni brutálním napadením Ukrajiny ruskými vojsky. Tento zlý a dopředu promýšlený krok nemá žádné ospravedlnění a přinese utrpení mnoha lidem. Zároveň se na vás obracíme s naléhavou prosbou o modlitby za Ukrajinu. Napadení Ukrajiny je pro nás o to bolestivější, že zde máme řadu přátel, naše sbory spolupracují s ukrajinskými sbory a mnozí Ukrajinci, které dobře známe, žijí mezi námi.

Modleme se, aby Pán Bůh odstranil ty, kteří zlo této války rozpoutali a kteří mají zájem na jeho pokračování, prosme, aby se ruská agrese zastavila a nedošlo k dalšímu krveprolití. Přimlouvejme se za naše sestry a bratry, kteří jsou spolu s ostatními vystaveni násilí.

Chceme se jako církev modlit a zároveň navázat na dlouhou tradici naší pomoci Ukrajině. Proto se chceme připojit ke sbírce, kterou vyhlašuje Diakonie Církve bratrské. Přispět můžete na transparentní účet veřejné sbírky Matouš 25:

https://cb.cz/diakonie/matous-25/pomoc-ukrajine/

Číslo účtu: 2301173860/2010. VS platby: 300, do poznámky k platbě prosím uveďte Ukrajina.

Najdeme způsob a cestu jak tuto pomoc cíleně dopravit k lidem, kteří se v důsledku válečného konfliktu ocitli nebo ocitnou v těžké situaci.

David Novák, předseda Rady CB

Bronislav Matulík, první místopředseda Rady CB

Roman Kysela, ředitel Diakonie CB

 

  • Odkaz na stránky Církve Bratrské ZDE

Ve sborové knihovně je k dispozici několik stovek knih k možnému zapůjčení. Pro snažší orientaci najdete níže seznam knih řazených podle názvu a dále seznam řazený podle jména autora. V případě zájmu si cokoliv vypůjčit kontaktujte s. Noemi Krúpovou - osobně nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

KNIHY PODLE NÁZVU

KNIHY PODLE AUTORA

 

Setkání mládeže od 15 do přibližně 25 let (byť horní hranice není omezena:-) se konají ve školním roce zpravidla každý pátek večer. Termíny a místo a program setkání je vždy upřesněn samostatném rozpisu.

Na našich setkáních společně studujeme Bibli a diskutujeme.

Kontaktní osoba: Alena Krupa